fbpx

Pravidelný dárce

Zvířecí anděl
Hledáme pravidelné dárce. Naše krmná místa se postupně rozrůstají a kromě krmení máme hodně výdajů i za veterinu.
Naše organizace aktuálně pečuje o přibližně 1️⃣0️⃣0️⃣ koček 🐈🐈‍⬛ bez domova.
➡️ V Praze krmíme v lokalitách: Olšany, Řepy, Žižkov, Vinohrady, Jarov a Malá Strana. ​
➡️ Ve Středočeském kraji v lokalitách: Opočnice a Bečváry.​
Bohužel opuštěných koček stále přibývá 😿 a jen díky vaší pomoci 🙏 budeme schopni naši činnost nadále rozšiřovat a pomáhat tak co nejvíce ❤️.
Momentálně na zařazení do našeho projektu čeká dalších 6️⃣0️⃣ opuštěných kočiček bez domova 😿.

Opuštěné kočičky nikoho nemají, nikomu nepatří. Nemají žádného člověka, který by je pohladil, pomuchlal (možná o to ani nestojí, protože to nikdy nezažily). Nemají teplý pelíšek, kam by se schoulily ke spaní, aniž by se musely neustále bát. Nemají si kde odpočinout, když je něco bolí (mají pouze polystyrénové boudičky, které je ochrání před největšími mrazy, ale přeci jenom péřová peřinka to není).

Jediné, co mají je jistota, jistota, že každý den za nimi přijde jejich krmič a přinese jim čistou mističku, do které nasype granulky, do další dá konzervičku nebo masíčko a také jim dá čerstvou vodu, která se venku těžko hledá. Jistota, že i když prší, sněží, nebo padají trakaře, tak se krmič objeví a mističku naplní, aby byl život pro opuštěné kočky trošku snesitelnější..

POMOZTE, prosím, našim krmičům zajistit těmto kočičkám nejen PLNÉ MISTIČKY, ale i v případě potřeby i kvalitní VETERINÁRNÍ PÉČI.

Nastavte si trvalý příkaz do naší veřejné sbírky a budeme jim POMÁHAT SPOLEČNĚ – staňte se naším hrdinou, zachráncem, podporovatelem – prostě naším ZVÍŘECÍM ANDĚLEM KOČEK BEZ DOMOVA a přispívejte těmto kočičkám pravidelně, každý měsíc. Na částce nezáleží, žádná pomoc není malá a tyhle kočičky vám budou vděčné za vše.

Projekt ZVÍŘECÍ ANDĚL zajistí našim kočičákům jistotu, že budou mít každý den plnou mističku a díky tomu nebudou muset na ulici živořit.

Každá pomoc se počítá a především v zimním období jsou výdaje na kvalitní stravu velmi vysoké, ale nezbytné pro přežití koček v mrazivém období.

Budeme rádi za jakoukoliv finanční, ale i konkrétní pomoc. Naše opuštěné kočičáky je možné podporovat i zasláním konkrétního krmiva (bližší info ve zprávě) nebo objednáním krmiva:
https://plnebrisko.cz/tlapro-z.s
https://www.nakrmnas.cz/tlapro/

Moc vám všem předem děkujeme za váš zájem a případnou pomoc.
Trvalou platbu zadejte na účet veřejné sbírky:

2602014740/2010, VS 234, poznámka Zvířecí anděl.

Sbírkový účet je veden jako transparentní účet. Zasláním prostředků vyjadřujete svůj souhlas se zveřejněním Vašeho jména, příjmení a zaslané finanční částky.

Na vaše dary vám vystavíme potvrzení o daru.
Vyplňte prosím formulář zde.

Chceš vědět více o krmných místech?

Chceš nám poslat krmení?

Podpoř nás finančně

Zašli nám krmení

Nekupuj, adoptuj!