fbpx
Plachá kráska

Rozárka

Rozárka je krásná, statná kočička černé barvy s bílým flíčkem ve tvaru mince pod krkem a viditelným šrámem na pravém oušku, zřejmě z pouliční rvačky. Stáří mezi 5–7 lety. Kočička je naprosto nenáročná, čistotná, klidné a tiché povahy. Tak proč ještě nemá domov? Protože je k lidem hodně ostražitá a nenechá se zatím ani pohladit 🙁. Rozárka potřebuje klidný domov, kde se jí dostane hodně trpělivosti, času na rozkoukání a postupné navázání vztahu s novou rodinou.  

Věříme, že i plaché kočičky mají nárok na své doma. Dejte Rozárce šanci na lepší život. Moc děkujeme i za sdílení a doufáme, že Rozárka brzy najde ten svůj opravdový domov.  

Rozárka je kastrovaná, FIV/FELV testy negativní. Do nového domova půjde po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku. Více info na: tlapro@seznam.cz nebo přímo u dočaskové tety: +420 603 886 231. 

Ještě koncem roku 2022 se potulovala po pražských Nuslích, kde neměla zázemí a jenom příležitostně jí krmili hodní lidé.

Po umístění do naší pražské dočasné péče trávila první týdny o samotě a vše pozorovala z úkrytu skříně. Postupem času začala prozkoumávat nové prostředí a poznávat ostatní kočičí kamarády, se kterými vychází dobře. Dnes si užívá tepla a pravidelně plných mističek, je pořádný a vděčný jedlík.

Narození: 2016–2018

Pohlaví: Kočička

Zvláštnosti: K lidem zatím ostražitá

Barva: Černá s bílým flíčkem ve tvaru mince pod krkem

Oči: Zlaté

Zdraví: V pořádku

Rozárka

Formulář pro adopci

Rozárka

Formulář pro virtuální adopci