fbpx
Kocourek bez ocásku

Rampepurda

Kočičí král Rampepurda první hledá své království. 

Místo, kde se pod granulkami budou misky prohýbat a konzervičky budou lítat přímo do tlamky. 

Místo plné mazlení, válení se na zádech a drbání. 

Jeho poddaní musí také umět přidat ruku k dílu a Rampu pořádně mazlit. Rampa je velmi nenáročný a trpělivý kocour. Je mu asi 10 let, je vykastrovaný. 

Zdravotně je v pořádku, ale je fiv pozitivní, takže může jen do domácnosti bez dalších koček nebo ke kamarádovi se stejnou diagnózou. Vhodný pouze do bytu či domu, bez přístupu ven. Zubů mu po léčbě zánětů také moc nezbylo, ale i tak baští normálně.

Nachází se v naší pražské dočasce. Do adopce půjde po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku. 

Narození: 2011–14

Pohlaví: Kocour

Zvláštnosti: Má kratší ocásek

Barva: Bílo-černá

Oči: Zelené

Zdraví: Fiv pozitivní

27. 1. 2022
O kocourka se staréme více než rok. Teď ho trapí močové kameny. Minulý týden podstoupil opakovaný odběr krve. Teď podstoupí léčbu, a pak možná i operaci a vyndání kamenů.

6. 12. 2021
Rampa má sílu, ale využívá jí jen na to, aby dosáhl plného bříška a místa na klíně. Je to důstojnost sama. Mazlení vyžaduje stále, nesleze člověku z klína 🙂.  Moc rád se válí na zádech a spí v posteli.

4. 10.2021
Na kocourka se nám ozvalo pár zájemců, bohužel je buď odradila specifikace jeho nemoci, nebo chtěli Rampu chovat venku, což pro něj s jeho diagnózou není vhodné 🙁

20. 12. 2020
Podvýživu spravily dva týdny dobré bašty, oči vyléčila antibiotika, na rýmu bylo potřeba tento týden vyndat ulomené zhnisané špičáky a má za sebou i kastraci. Na blechy a svrab v uších už taky zapomněl. Je čistotný, s ústupem bolesti tlamky si začal znovu čistit i kožíšek.
Jediné, co už nevyléčíme, je FIV pozitivita 🙁 díky které musí být v domácnosti jedinou kočkou nebo se stejně pozitivními kočkami. 

29. 11. 2020
Zubožený, hladový kocourek bez kusu ocasu, nalezen na Žižkově ve zbědovaném stavu, postupně zaléčeny všechny rány na těle (podvýživa, záněty očí, uší, zubů, ulomený špičák, rána na hřbetě), na duši jich i přes svůj stav moc neměl. Odvezen kolegyňkami na veterinu: Je starý asi 10 let, zuby ve špatném stavu, hematologie a ledviny ještě celkem dobré, ale bohužel FIV pozitivní. Zablešený, svrab, červi a rýma jako bonus. Dostal vše proti parazitům a antibiotika na 2 týdny.

Rampepurda

Formulář pro adopci

Rampepurda

Formulář pro virtuální adopci