fbpx
Maminka ničitelského komanda

Juliána

Maminka Ničitelského komanda z Apolináře (Oliverka a Juliánky). Kočičku jsme chtěli vypustit zpět do lokality, až se plně uzdraví ze zánětu dělohy a vaječníků. Mezitím však naše kolegyňka onemocněla covidem a proto se vypuštění muselo odsunout o další 2 týdny.
Během nich si holčička navykla na domácí servis, dokonce si začala hrát s míčky a užívat si spaní v posteli. Asi k tomu přispělo i to, že už se nemusela starat o koťata a že se jí po kastraci udělalo mnohem lépe. Jen při kontaktu s člověkem je stále obezřetná a nedůvěřivá.
Pro tohle všechno jsme se nakonec rozhodli tuhle malou kočičí dušičku už více nestresovat a ponechat jí u nás. Dostala jméno Jula (Juliána). 

Narození:

Pohlaví: Kočička

Zvláštnosti: V dočasce nám porodila koťátka

Barva: Černobílá

Oči: Zeleno-zlaté

1. 9. 2022
Maminka koťátek od Apolináře zůstává nakonec v naší dočasné péči. Kočičku jsme chtěli vypustit zpět do lokality, až se plně uzdraví ze zánětu dělohy a vaječníků. Mezitím však naše kolegyňka onemocněla covidem a proto se vypuštění muselo odsunout o další 2 týdny. Během nich si holčička navykla na domácí servis, dokonce si začala hrát s míčky a užívat si spaní v posteli. Asi k tomu přispělo i to, že už se nemusela starat o koťata a že se jí po kastraci udělalo mnohem lépe. Jen při kontaktu s člověkem je stále obezřetná a nedůvěřivá. Pro tohle všechno jsme se nakonec rozhodli tuhle malou kočičí dušičku už více nestresovat a ponechat jí u nás. Dostala jméno Jula (Juliána). Pokud byste chtěli, můžete jí přispět na péči v dočasce prostřednictvím virtuální adopce.

 

9. 7. 2022
Maminka koťátek od Apolináře podstoupila začátkem minulého týdne kastraci. U kočičky se ale objevil zánět dělohy i vaječníků a proto dostala antibiotika. Zatím je tedy stále v dočasné péči. Chceme mít jistotu, že před vypuštěním zpět do lokality je kočička 100 % v pořádku.

4. 5. 2022
Během odchytů na Apolináři se nám podařilo chytit nastávající kočičí mámu ve vysokém stádiu březosti, kterou jsme tedy umístili k nám do dočasné péče.

Iva Schafferová – moc děkujeme ♥

Juliána

Formulář pro virtuální adopci