fbpx
Mazlivý fešák

Hubert

Nejmilejší kocourek pod sluncem vyhlíží své doma. Značka: Hlazení vyžadováno. 

Jsem mazlivý kocour, který miluje škrabkání všeho druhu. Když si sedneš, vlezu ti hned na klín a budu si tam pěkně odpočívat. Jsem parťákem do nepohody. Když ti bude smutno, rozveselím tě divadelním vystoupením s míčky a myškami. Umím krásně mňoukat, takže k představení přidám i líbivý zvuk mého hlásku. Pokud si mě chceš získat, dej mi mlsík s rybkovou příchutí a jsem jen tvůj.  

Nejdůležitější věci mám v pořádku – jsem kastrovaný, negativně testovaný. Měl jsem problémy se zdravím, ale už jsem fit. Jen mě trápí neustupující výtok z očí a častý kašel, který je patrně způsoben poruchou imunity. 

Hledám někoho, kdo se stane mým otrokem a bude mi snášet modré z nebe. 

Kocourek z krmného místa na Nákladovém nádraží Žižkov.

Hubert je velmi mazlivý, a proto jsme ho umístili do dočasky a chceme mu najít NOVÝ DOMOV. Pokud byste měli o kocourka zájem, tak nás můžete kontaktovat již teď do zprávy.

Zatím prošel testy a prohlídkou na veterině a bohužel není v moc dobré kondici. Má zánět oček i uší a ještě chycené průdušky. K tomu všemu i špatné zoubky. Proto mu zatím hledáme virtuálního páníčka, než se nám dá klučík do pořádku.

Narození: 2017

Pohlaví: Kocourek

Zvláštnosti: Velmi mazlivý

Barva: Bílý s černými fleky

Oči: Zlaté

Zdraví: Léčí se se zánětem (oči, uši, průdušky)

4. 8. 2022
Huberta jsme přijali do dočasky. Zatím prošel testy a prohlídkou na veterině a bohužel není v moc dobré kondici. Má zánět oček i uší a ještě chycené průdušky. K tomu všemu i špatné zoubky. Teď dostal kapky a léky a za 14 dní pofrčí na další kontrolu.
Huberta jsme mohli přijmout díky tomu, že jsme pro něj našli dočasnou péči, za což moc děkujeme Basie. Basia navíc bude naší první dočaskářkou, která není členem spolku a moc se těšíme na spolupráci.

 

10. 3. 2022
Z krmného místa zdraví kocour Hubert, bohužel se nám pro něj zatím nepodařilo sehnat dočasku.
Velké mňaudíky ale za granulky posílá pro Adélu B.

9. 2. 2022
O lepší domov prosíme i za kocourka, kterému nakonec říkáme fešák Hubert. Jak jeho jméno předesílá, jedná se o žižkovského rodáka a neodolatelného šviháka. Hubert je kastrovaný, přibližně pětiletý a hlavně obrovský mazel, který by za trochu lásky šel světa kraj… Žije na jedné lokalitě, kde se snažíme zdejším kočičím obyvatelům vytvořit lepší domov. Jídla má dostatek, spát chodí do polystyrenových boudiček s voňavým senem, ale pozornosti a hlazení se mu dostává jen pár minut za den, když pro něj a jeho přátele přineseme krmení. Byl by vděčný za byt nebo raději za domeček se zahradou, protože se jako venkovní kluk dobře orientuje v terénu a zatím zdatně vzdoruje i čilému provozu ve zdejším areálu. Je zvyklý na kolektiv jiných koček.

Hubert

Formulář pro adopci

Hubert

Formulář pro virtuální adopci