fbpx

O nás

O našem spolku
Chci pomáhatChci se zapojit
Od ledna 2019

Pořádání akcí a pomoc zvířecím útulkům

Naše historie

Lucka začala pomáhat ve FB skupině CAT-mania, později si pro tento účel vytvořila vlastní skupinu na FB – podporovala tak především Spolek Jasmína, ze kterého má ona, i její rodina své kočičí členy (spolek ukončil svou činnost v červnu 2020).
K tomuto druhu pomoci přivedla i Páju, která v lednu 2019 založila FB skupinu Pomáháme útulkům. Od dubna 2020 se holky sloučily a začaly pomáhat společně. A v září 2020 spojily své síly ještě s Adélou a Lenkou, které se kočičí a psí problematikou zabývají už dlouho a na vlastní pěst pomáhaly s péčí o zvířata – a založily spolek Pomáháme útulkům z.s..

 

 

 

Jak pomáháme

Kromě akcí zajišťujeme i péči o opuštěné kočky v některých lokalitách v Praze. Snažíme se jim poskytnout krmení, kastrace, základní veterinární péči a zázemí na zimu.

Dále pak pomáháme s odchyty, monitoringem pomocí fotopastí nebo pomáháme s hledáním ztracených zvířat. Někdy to zahrnuje i jednání s úřady či správci areálů, kde se kočky vyskytují. Pomáháme i „na dálku“ – rady, zapůjčení sklopců, pobytových klecí. A občas spolupracujeme i s jinými spolky – např. s Feliti kastruje jsme vypomohli jednomu bezdomovci s 18 kočkami (boudičky na zimu).

Pomáháme opuštěným kočkám

Podpořených útulků/zvířat

Pomohli jsme už částkou

Naše osvědčení pro odchyt toulavých zvířat:

Naše osvědčení pro konání veřejné sbírky:

Kontrola vyúčtování:

Co nás pohání

Naše mise

Velmi se nás dotýká problematika nechtěných, opuštěných a týraných zvířat.
Pomáháme těm, kteří se o tyto zvířata starají. Těm, kterým není jejich osud lhostejný a věnují jim svůj volný čas a mnohdy i své finance.
Věříme, že pomáhat má smysl a že každé zachráněné zvíře za to stojí.

Podpoř nás finančně

Zapoj se do aukcí

Daruj věci do aukce