fbpx
Zoubková víla

Terezka – rezervována

Chundelatá kočičí dáma hledá svůj klidný domov. Přeci jenom, je to žena v nejlepších letech a na nějaké vylomeniny jí už tolik neužije. Tato statečná kočička měla velmi špatné zoubky, některé dokonce ulámané, takže musela podstoupit 2 zákroky na kočičí stomatologii. Všechny zoubky jí postupně vytrhali. Teď je z ní bezzubka. Terezce to ale vůbec nevadí a v ničem jí to neomezuje. Baští ráda a s chutí. V kolektivu ostatních kočiček se ale spíš straní, je to takový stydlínek. V novém domově bude nejspíš potřebovat více času na rozkoukání, protože po poměrně dlouhé léčbě a podávání antibiotik se stala trochu nedůvěřivou. Jinak je to ale obrovský a něžný mazel.
Je jí okolo 5 let, je kastrovaná, negativně testovaná.
Nachází se v naší pražské dočasce.
Do adopce půjdou po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku.

Narození: 2017

Pohlaví: Kočička

Zvláštnosti: Chundelatá 🙂

Barva: Mourkatá s bílou hlavičkou a náprsenkou

Oči: Zlaté

Zdraví: Léčí se se zoubky

3. 8. 2022
Kočička byla na kontrole a bohužel má v dásni zanícenou díru po špičáku, takže dostala na týden antibiotika. Na veterině se jí už ale vůbec nelíbí a dává to paní doktorce dost najevo.

27. 7. 2022
Holčička podstoupila minulý týden druhý zákrok, protože zubíky měla tak špatné, že nešly ošetřit najednou.
Takže teď už jsou veškeré zoubky pryč – Terezka to krásně zvládla, je to statečná holka.

13. 5. 2022
Holčička se konečně dočkala termínu na kočičí stomatologii, kde se jí podívali na zoubek. Bohužel, všechny zoubky, které ještě měla jsou hodně špatné a musí ven. Některé zoubky měla i ulomené, takže jí paní doktorka tahala z dásní kořeny. Bylo toho tolik, že bude muset podstoupit ještě jeden zákrok. Teď má na týden antibiotika, v úterý půjde na kontrolu a další trhání cca za 2 měsíce. 

30. 3. 2022
Terezka podstoupila kastraci. Věk odhadem 5 let, bohužel má špatné zoubky, objednali jsme jí tedy na kočičí stomatologii, aby si na ty její tesáky pořádně posvítili. 

Terezka

Formulář pro adopci

Terezka

Formulář pro virtuální adopci