fbpx
Kočičí babička

Myška

❤️ MYŠKA HLEDÁ DOMOV ❤️
👀 Starší kočičí dáma hledá svůj klidný domov 🏠. Přeci jenom, je to žena v nejlepších letech 😼 a na nějaké vylomeniny jí už tolik neužije.
Tuhle statečnou 💪 kočičku jsme přijali do dočasné péče s poraněnou zadní nohou po napadení psem. Život na ulici se podepsal i na jejích zubech 🦷. Zbývají jí jen stoličky, ale Myšce to vůbec nevadí a v ničem jí to neomezuje ✌️. Zatím je to takový stydlínek 😳, nechá se hladit, ale náruč nevyhledává. V novém domově tedy bude nejspíš potřebovat více času na rozkoukání, ale věříme, že bude skvělou společnicí 😽. Zaslouží si ten nejlepší domov.
✅ Myšce je 17 let
✅ Kastrovaná
✅ Negativně testovaná
✅ Nachází se v naší pražské dočasce
✅ Do adopce půjde po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku.

Myška je další opuštěnou kočičkou, která žila na ulici. Bohužel loni přišla o své zázemí a tak začala přespávat před jedním bytovým domem, jen na židli a to v létě i v zimě. Informovala nás o ní její krmička, protože Myšku napadl pes a zranil jí nohu a paní potřebovala pomoci s odchytem. Kolegyňky tedy vyrazily na odchyt a kočičku dopravily na veterinu na ošetření. Ukázalo se, že se jedná o 17letou kočičí babičku, která je na svůj věk v dobré kondici. Jen po napadení psem má drobný problém se zadní nožkou. Myška také trpí lehčí formou srdeční arytmie (bez medikace), ale ani jedno jí zásadně neomezuje.

Narození: 2006

Pohlaví: Kočička

Zvláštnosti: Manipulace s ní není úplně snadná

Barva: Mourovaná

Oči: Zlaté

Zdraví: Trpí mírnou srdeční arytmií, vykloubený prst na zadní noze

Myška

Formulář pro adopci

Myška

Formulář pro virtuální adopci