fbpx

Pravidelný dárce

Anděl krmičů
Hledáme pravidelné dárce. Naše krmná místa se postupně rozrůstají a kromě krmení máme hodně výdajů i za veterinu. Snažíme se každý měsíc dělat aukce, ale výtěžek nám nepokryje veškeré měsíční výdaje (platíme z nich hlavně kastrace a veterinu) a naši krmiči stále doplácejí krmení opuštěných kočiček ze svého.
Bez vás to nezvládneme, proto vás moc prosíme o pomoc.
Pokud chcete udělat DOBRÝ SKUTEK a pomoci nejen opuštěným kočičkám, ale i krmičům, čtěte dál ❤️.

Opuštěné kočičky nikoho nemají, nikomu nepatří. Nemají žádného člověka, který by je pohladil, pomuchlal (možná o to ani nestojí, protože to nikdy nezažily). Nemají teplý pelíšek, kam by se schoulily ke spaní nebo když je něco bolí (mají pouze polystyrénové boudičky, které je ochrání před největšími mrazy, ale přeci jenom péřová peřinka to není).

Jediné, co mají je jistota, jistota, že každý den za nimi každý den přijde jejich krmič a přinese jim čistou mističku, do které nasype granulky, do další dá konzervičku nebo masíčko a také jim dá čerstvou vodu. Jistota, že i když prší, sněží, nebo padají trakaře, tak se krmič objeví a mističku naplní.

POMOZTE, prosím, našim krmičům zajistit těmto kočičkám nejen PLNÉ MISTIČKY, ale i v případě potřeby kvalitní VETERINÁRNÍ PÉČI.

Nastavte si trvalý příkaz do naší veřejné sbírky a budeme jim POMÁHAT SPOLEČNĚ – staňte se naším hrdinou, zachráncem, podporovatelem – prostě naším ANDĚLEM KRMIČŮ a přispívejte těmto kočičkám pravidelně, každý měsíc. Na částce nezáleží, žádná pomoc není malá a tyhle kočičky vám budou vděčné za vše.

Projekt ANDĚL KRMIČŮ zajistí našim krmičům jistotu, že budou mít každý měsíc pravidelnou částku, s kterou mohou počítat na jednotlivá krmná místa.

Každá pomoc se počítá a především v zimním období jsou výdaje na kvalitní stravu velmi vysoké, ale nezbytné pro přežití koček v mrazivém období.

Budeme rádi za jakoukoliv finanční, ale i konkrétní pomoc. Naše opuštěné kočičáky je možné podporovat i zasláním konkrétního krmiva (bližší info ve zprávě).

Moc vám všem předem děkujeme za váš zájem a případnou pomoc.
Trvalou platbu zadejte na účet veřejné sbírky:

2602014740/2010, VS 234, poznámka Anděl krmičů.

Sbírkový účet je veden jako transparentní účet. Zasláním prostředků vyjadřujete svůj souhlas se zveřejněním Vašeho jména, příjmení a zaslané finanční částky.

Chceš vědět více o krmných místech?

Chceš nám poslat krmení?

Podpoř nás finančně

Zašli nám krmení

Nekupuj, adoptuj!